V Всеукраїнський студентський конкурс бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін»

Запрошуємо студентів взяти участь у V Всеукраїнському студентському конкурсі бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін».

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Мета конкурсу – розвиток і посилення підприємницького духу студентської молоді, заохочення студентів до отримання навичок бізнес-моделювання, а також перевірка бізнес-ідей на реалістичність.

Для участі в конкурсі запрошуються команди-учасники у складі 1-3 особи (не більше 3 команд від ЗВО).

Порядок проведення  конкурсу та вимоги до проєктів визначені у Положенні  про проведення конкурсу бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін» (за посиланням

І етап: 06 березня – 13 березня 2023 року. Учасники подають заявку на участь у конкурсі, опис бізнес-проєкту (текстову частину) та презентацію бізнес-проєкту в Microsoft PowerPoint на електронну адресу: business_incubator@knute.edu.ua. Заявка учасника оформлюється за зразком (додаток 1).

Учасник, направляючи заявку, тим самим підтверджує, що наведені в бізнес-проєкті відомості не містять комерційної та іншої таємниці і є власною розробкою, а також дає свою згоду на надання інформації про бізнес-проєкт третім особам (у тому числі через розміщення фрагментів робіт на інтернет-сторінках, в інформаційних виданнях, а також шляхом публікації робіт з обов’язковим зазначенням автора або авторського колективу).

II етап: 14 березня – 08 квітня 2023 року. Розгляд та експертиза проєктів.

Оголошення результатів ІІ етапу відбудеться 14 квітня 2023 року на офіційному сайті ДТЕУ.

III етап: 28 квітня 2023 року. Фінал конкурсу буде проведено у  форматі онлайн. Оцінка бізнес-проєктів конкурсною комісією (журі) на підставі публічного захисту під час проведення фіналу конкурсу.

24.02.2023
остання редакція 24.04.2023