Вебінар «Як стати бухгалтером, якому довіряють фінанси підприємства»

Вебінар на тему «Як стати бухгалтером, якому довіряють фінанси підприємства» проведено 28 лютого 2023 року за ініціативи колективу кафедри обліку та оподаткування ФФО для понад 100 студентів спеціальності «Облік і оподаткування», викладачів ДТЕУ та інших ЗВО.

Спікером виступила Світлана ПОЗОВА, співзасновник «Група компаній «Баланс»», віцепрезидент Всеукраїнського бухгалтерського клубу, автор книги «Бухгалтер, якому довіряють».

Під час вебінару Світлана Позова у форматі «запитання-відповіді» розглянула:

• функціонування системи бухгалтерського обліку з погляду бухгалтера та керівника компанії;
  • професійної комунікації облікових фахівців;
  • формування особистого бренду бухгалтера;
  • розвитку soft skills бухгалтера.

Вебінар серед іншого запам`ятається студентам харизматичністю спікерки та її основним кредом «Професіонали та фанати своєї справи з легкістю знайдуть гідне робоче місце».

Щиро вдячні Світлані ПОЗОВІЙ за дуже змістовну, цікаву зустріч та сподіваємося на подальшу співпрацю у майбутньому!

К.е.н., доц. кафедри обліку і оподаткування
Собчук Олена Олександрівна

остання редакція 02.03.2023