Підписано Угоду про співпрацю та Меморандум про партнерство з Дослідницькою службою Верховної Ради України

Державний торговельно-економічний університет і Дослідницька служба Верховної Ради України 28 лютого 2023 року підписали Угоду про співпрацю та Меморандум про партнерство.

Метою підписання Угоди та Меморандуму є налагодження партнерських відносин для досягнення спільних цілей у сфері підготовки бакалаврів, магістрів і докторів філософії зі спеціальностей «Право» та «Міжнародне право», забезпечення практичної підготовки здобувачів, залучення представників Дослідницької служби до процесів удосконалення та реалізації освітніх програм, проведення спільних наукових, науково-практичних заходів та ін.

На зустрічі підписантів керівник Дослідницької служби Верховної Ради України доктор юридичних наук, професор Олеся Ваолевська наголосила, що партнерство з ДТЕУ відкриває широкі можливості для обміну досвідом, реалізації спільних наукових проєктів, практичної підготовки здобувачів ДТЕУ та кадрового забезпечення Дослідницької служби висококваліфікованими фахівцями, здатними використовувати новітні наукові підходи для виконання складних завдань професійної діяльності.

Зі свого боку ректор Державного торговельно-економічного університету академік, професор, Заслужений діяч науки і техніки України Анатолій Мазаракі висловив упевненість у тому, що налагодження взаємодії з Дослідницькою службою Верховної Ради України стане значущою віхою в історії розвитку зовнішнього партнерства ДТЕУ як правничої школи.

Завідувач кафедри адміністративного,
фінансового та інформаційного права