Майстер-клас заступника начальника управління аналізу ризиків реального сектору Департаменту фінансової стабільності НБУ Василя Борищука

Майстер-клас на тему «Особливості оцінки кредитного ризику банків в умовах військового стану в Україні», на якому студенти дізналися про особливості оцінки фінансового стану позичальників та механізму стрес-тестування кредитного ризику банків в умовах сьогодення, був проведений 7 березня в режимі онлайн заступником начальника управління аналізу ризиків реального сектору Департаменту фінансової стабільності Національного банку України Борищуком Василем Івановичем для студентів 4 курсу освітнього ступеню «бакалавр» освітніх програм «Банківська справа» і «Фінансове посередництво» та студентів 1-го курсу освітнього ступеню «магістр» освітніх програм «Фінансове посередництво» та «Управління банківським бізнесом». Протягом майстер-класу студенти були активними, цікавилися актуальним станом рівня кредитного ризику банків України та задавали доповідачу багато питань.

Від імені слухачів та викладацького складу кафедри банківської справи висловлюємо щиру вдячність вельмишановному пану Василю Івановичу за проведений цікавий та корисний майстер-клас та сподіваємося на подальшу співпрацю у майбутньому!

Наталія Шульга, д.е.н., проф.,
завідувач кафедри банківської справи