Кар’єрний онлайн-захід «Старт кар’єри в міжнародній компанії»

Кар’єрний онлайн-захід «Старт кар’єри в міжнародній компанії» проведено 09 березня 2023 р. кафедрою обліку та оподаткування разом з компанією ТОВ «БЕЙКЕР ТІЛЛІ Україна», яка надає послуги у сфері аудиту, бізнес-консультування, незалежної оцінки, бухгалтерського та управлінського обліку та входить до найбільших аудиторських та консалтингових компаній України.

Спікер – Валентина Єльчищева, директор департаменту персоналу ТОВ «БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА».

Під час заходу спікер розповіла студентам спеціальності 071 «Облік і оподаткування» та гостям з інших ЗВО про:

• особливості діяльності міжнародної компанії «БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА»;
  • можливості проходження практики, працевлаштування та кар’єрного зростання для студентів у компанії «БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА»;
  • напрями співпраці компанії з ДТЕУ.

Завідувач кафедри обліку та оподаткування Олена Фоміна відзначила важливість для студентів використовувати отримані знання у практичній діяльності.

Олена Фоміна, д-р екон. наук, проф.,
завідувач кафедри обліку та оподаткування

остання редакція 10.03.2023