Заняття студентів ДТЕУ в мережі магазинів цивільної зброї «ІБІС. Зброя»

У рамках вивчення вибіркової дисципліни «Товарознавство. Цивільна зброя» 15 березня проведено виїзне заняття зі студентами-маркетологами 4-го курсу в одному з магазинів мережі «ІБІС. Зброя». Мережа «ІБІС» – найбільший вітчизняний оператор з оптової та роздрібної торгівлі цивільною зброєю, товарами для риболовлі та активного відпочинку, загальновизнаний лідер галузі і провідний постачальник на український ринок продукції найвідоміших світових виробників. Асортимент товарів, що реалізуються магазинами мережі «ІБІС», налічує понад 80000 найменувань від 715 провідних виробників світу.

Студенти ознайомилися з асортиментом цивільної вогнепальної зброї таких світових брендів, як: Cosmi, Sauer,Benelli, Krieghoff,  Beretta,  Mauser, Blaser, Fabarm. Високопрофесійні фахівці компанії «ІБІС», ентузіасти своєї справи – виконавчий директор Олексій Антонов, збройовий експерт, майстер спорту міжнародного класу, багаторазовий чемпіон України і призер міжнародних змагань з практичної стрільби Віталій Педченко та головний редактор компанії Тарас Олійник на конкретних прикладах показали особливості конструкції спортивної та мисливської гладкоствольної і нарізної вогнепальної зброї, а також різновиди і сфери застосування набоїв до неї. Розглядали найрізноманітніші зразки: від класичних помпових рушниць найстарішої американської компанії з виготовлення зброї Remington, карабінів японської якості і технологій Howa до зброї турецьких брендів ATA ARMS і HATSAN, що лише починають набувати популярності в Україні та світі.

остання редакція 16.03.2023