Круглий стіл «Реформування ООН в умовах викликів сьогодення»

Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права та кафедра світової економіки 30 березня 2023 року о 10:00 проводять круглий стіл на тему «Реформування ООН в умовах викликів сьогодення» (змішана форма ZOOM/офлайн).

Мета проведення круглого столу – визначити пріоритетні напрями та пропозиції щодо реформування ООН у правовому та суспільному полі в форматі відкритого обговорення.

До участі в обговоренні запрошені представники державних органів управління, досвідчені дипломати, експерти з міжнародних відносин.

Тематичні напрями:

• Реформування ООН: внесення змін до Статуту організації.
  • Реформування Ради Безпеки ООН: розширення географічного представництва, зміна принципу використання права вето.
  • Потенційні альтернативи ООН та перспективи діяльності організації на світовому рівні.
  • Правонаступництво держав у міжнародних організаціях.
  • Визначення нелегітимності перебування Російської Федерації у складі ООН, у т.ч. у Раді Безпеки ООН.
  • «Право вето» в роботі ООН.
  • Можливості виключення Російської Федерації зі складу ООН.

У рамках підготовки до обговорення відбудеться конкурс наукових робіт студентів за наведеними вище тематичними напрямами.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Запрошуємо до участі та активного обговорення викладачів та студентів.

Автор тексту
Вікторія Залізнюк (v.zalizniuk@knute.edu.ua),