Студентський круглий стіл «Цифрові інструменти банків в умовах нестабільності»

Кафедра банківської справи факультету фінансів та обліку ДТЕУ 20 березня 2023 року провела студентський круглий стіл «Цифрові інструменти банків в умовах нестабільності» в режимі онлайн на платформі Zoom.

На круглому столі з основними повідомленнями виступили: Коротецька Валерія Василівна, ФФО, 1-12м «Штучний інтелект як напрям діджиталізації банківського бізнесу», Козак Роман Дмитрович, ФФО, 3-8 «Успішний проєкт МОНОБАНКУ для мільйонів українців, що перебувають у Польщі (stereo by mono)», Харковенко Олена, ВТЕІ ДТЕУ, ОФФ, 2-21д, «Інтернет-банкінг в умовах нестабільност», Конфета Дмитро Юрійович, ФФО, 1-12м «Використання технології blockchain у кредитуванні», Юрчук Дмитро Ігорович, ФФО, 3-8 «Система BankID НБУ у воєнний час», Михайленко Ольга Григорівна, ФФО, 1-12м «Кібербезпека у банківському секторі», Локоть Тетяна Сергіївна, ФФО 3-8 «Цифрові фінансові інструменти; переваги та недоліки», Суярова Вікторія Владиславівна, ФФО, 1-12м «Хмарні технології в банківському бізнесі», Братко Анатолій Володимирович, ФФО 3-8 «Перша криптокарта в Україні: сутність та переваги», Данилевич Андрій Юрійович, ФФО, 1-12м «Банківські технології на захисті довкілля», Базишин Денис Валентинович, ФФО, 3-8 «Спектр цифрових фінансових послуг вітчизняних та зарубіжних банків».

У засіданні круглого столу взяли участь 40 студентів ДТЕУ. Науковий захід дозволив студентам поділитися результатами та ініціативами своїх досліджень, обговорити прогресивний досвід та пошук нових підходів до підвищення конкурентоспроможності банків у високоволатильному середовищі за напрямами: фінансові цифрові послуги банків, ризики використання цифрових інструментів банків в умовах нестабільності, перспективи цифровізації банківського бізнесу.

Дякуємо за участь! Продовжуємо разом тримати науковий фронт та йти до перемоги!

Н. Шульга, д-р. екон. наук., професор,
завідувач кафедри банківської справи

остання редакція 22.03.2023