Воркшоп «Епіцентр» на варті твоєї кар’єри»

Нині відповідальний вітчизняний бізнес нерідко інвестує в економіку країни та у її майбутнє – молодь.

23 березня відбулася онлайн-зустріч студентів юридичних напрямів підготовки з представниками компанії «Епіцентр К».

З розповіді начальника юридичного відділу Ганни Мішенкової-Данелюк студенти дізналися про те, що виклики, які подолала компанія з початком повномасштабної війни в Україні, стали поштовхом для розвитку нових напрямів роботи. Спікер наголосила на тому, що  роль інхаус-юристів надважлива у розвитку нових бізнесів компанії та запросила студентів долучатися до великої родини Епіцентру.

Директор з управління персоналом Артур Марцис розповів про комфортні умови роботи в «Епіцентрі», можливості професійного розвитку та інші «плюшки», які забезпечує компанія співробітникам.

Фахівець навчальних проєктів Лариса Петрова ознайомила учасників зустрічі з можливостями проходження практичної підготовки, дуального навчання та  працевлаштування в юридичному відділі компанії.

Дякуємо стейкголдерам за невимушену доброзичливу атмосферу, яка панувала під час зустрічі та спонукала студентів до спілкування.

Студенти, не втрачайте свій шанс – скористайтеся пропозицією та подайте резюме за формою роботодавця

Директор Центру розвитку кар’єри
Оксана НАЗАРЕНКО