Відкрита лекція Кароліни Бутс «Конкурентна політика Європейського союзу»

Кафедра товарознавства та митної справи Державного торговельно-економічного університету запрошує всіх бажаючих на відкриту лекцію практика на тему «Конкурентна політика Європейського союзу» (EU competition policy), яка відбудеться 19 квітня 2023 року о 10:00 на платформі TEAMS.

Лектор:
Кароліна Бутс
, Доцент Бізнесу та економіки Брюссельської школи управління, Факультету соціальних наук і Бізнес школи Солвей Брюссельського вільного університету.

Мова викладання – англійська.

Приєднатись до лекції можливо за посиланням.

остання редакція 13.04.2023