Антон Полікарпов зустрівся з майбутніми юристами

У рамках проведення циклу зустрічей з відомими особистостями та фахівцями з багаторічним досвідом роботи 18 квітня 2023 року до Державного торговельно-економічного університету завітав Антон Полікарпов – відомий юрист у сфері інтелектуальної власності, засновник та керуючий партнер юридичної фірми «Polikarpov Law Firm». За більше ніж 17 років своєї юридичної практики пан Антон був відмічений у рейтингах Chambers Europe, WTR 1000, The Legal 500 EMEA, IAM Patent 1000, Managing IP (IP Stars), Best Lawyers та як корпоративний юрист неодноразово потрапляв до рейтингу WTR 300. У 2018 році Антона Полікарпова було визнано найкращим корпоративним юристом з інтелектуальної власності в Україні.

Під час зустрічі студенти мали можливість ознайомитися з особливостями ведення справ із захисту прав інтелектуальної власності. Антон розповів про свій життєвий та кар’єрний шлях та дав такі поради майбутнім фахівцям:

1. Вчитися треба впродовж усього життя.
  2. Справжній юрист зазвичай успішним стає лише досягши тридцятирічного віку, а до того часу він формує «багаж» знань та досвіду.
  3. На початку кар’єри важлива не заробітна плата, а професійне середовище, в якому можна набути досвіду.
  4. Лише досвід корпоративного юриста дає можливість вирішити багато питань, що стосуються юридичної діяльності.
  5. Без знання англійської мови нині неможливо стати високооплачуваним юристом.

Подібні зустрічі завжди надихають та мотивують студентів, які розуміють, що кар’єрне зростання та професійний розвиток особистості потребують тривалого наполегливого навчання та великої копіткої праці. Успіх має бути не кінцевою метою, а життєвим шляхом.

• Дізнайтеся більше про юридичну фірму Polikarpov Law Firm за посиланням.

Юлія Гончарова, канд. юрид. наук, доц.,
декан факультету міжнародної торгівлі та права

остання редакція 21.04.2023