V Всеукраїнський студентський конкурс бізнес-проєктів «БІЗНЕС-ТРАМПЛІН»

У Державному торговельно-економічному університеті 28 квітня відбувся фінал V Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проєктів «БІЗНЕС-ТРАМПЛІН».

У фіналі взяли участь 18 команд студентів, які презентували свої комерційні та соціальні проєкти.

Організатори конкурсу: ректорат, кафедра економіки та фінансів підприємства, бізнес-інкубатор ДТЕУ. З вітальним словом до учасників конкурсу звернулася проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків д-р екон. наук, професор Анжеліка Герасименко.

Проєкти фіналістів оцінювало журі, до складу якого увійшли представники закладів вищої освіти, бізнесу та бізнес-інкубаторів: Г. Блакита, д-р екон. наук, професор, завідувачка кафедри економіки та фінансів підприємства ДТЕУ, голова журі; Н. Валінкевич, д-р екон. наук, професор, завідувач кафедри економіки, підприємництва та туризму Поліського національного університету; І. Ганечко, канд. екон. наук, координатор бізнес-інкубатора ДТЕУ; І. Загорулько, заступник керівниці лабораторії Інжинірингової школи Noosphere Engineering School КПІ ім. Ігоря Сікорського; Д. Курило, фінансовий директор «Bayadera group»; О. Літвінов, д-р екон. наук, професор, проректор з наукової роботи Одеського національного економічного університету, співзасновник центру розвитку молодіжного підприємництва Startup University; О. Струцинський, директор інноваційного холдингу «Sikorsky Challenge»; О. Трубей, канд. екон. наук, директор ННЦБС ДТЕУ; М. Чернишова, директорка з комунікацій стартап-інкубатора «YEP». Як запрошений експерт оцінювання проєктів здійснював А. Кулик, менеджер департаменту фінансового консультування компанії «Делойт» в Україні.

Журі відзначило високий рівень підготовки презентацій, креативність ідей та спрямованість проєктів на вирішення актуальних проблем сьогодення.

За результатами публічного захисту різнопланових бізнес-ідей було визначено переможців конкурсу. Призові місця серед фіналістів посіли:

КОМЕРЦІЙНІ ПРОЄКТИ

• 1 місце – команди проєктів «Loot Food» Державного торговельно-економічного університету та «GrainSee» Вінницького національного аграрного університету.
  • 2 місце – команди проєктів «Хуторок» Поліського національного університету, «Казкова реальність» Харківського національного університету ім. Каразіна, «MY-ТЕКС» Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ, «Pinpoint» Державного торговельно-економічного університету.
  • 3 місце – команди проєктів «Фотостудія «M.photostudio» Сумського державного університету, «Біляївські сири» Одеського державного аграрного університету, «Бандерікс» Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, «Puppy JesMa» Національного авіаційного університету, «ЗГАРДА» ВСП «Вінницький торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ», «Лофт-кафе «Любисток» ВСП «Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ», «Ресторан швидкого обслуговування» Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, «Recycling power» Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ, «Школа мов» Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

СОЦІАЛЬНІ ПРОЄКТИ

• 1 місце – команда проєкту «EasySign» Державного торговельно-економічного університету.
  • 2 місце – команда проєкту «Society» Маріупольського державного університету;
  • 3 місце – команда проєкту «БУДИНОЧОК НАДІЇ» Національного університету «Чернігівська політехніка».

Партнер кафедри економіки та фінансів підприємства холдинг «Bayadera group» надав грошову премію командам-переможницям обох номінацій.

Подарунки для команд-переможниць надано компанією «Делойт» в Україні.

Усі учасники отримали запрошення реалізувати свої стартап-можливості, долучившись до участі в інкубаційній програмі YEP.

Організатор конкурсу – кафедра економіки та фінансів ДТЕУ вітає переможців V Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проєктів «БІЗНЕС-ТРАМПЛІН», бажає успіхів у досягненні підприємницьких цілей та з радістю чекає на нових учасників у наступному році!

Ганечко Ірина Григорівна,
доцент кафедри економіки та фінансів підприємства, член оргкомітету

остання редакція 02.05.2023