Виїзне заняття студентів ФРГТБ до музею «Становлення української нації»

У рамках дисципліни «Екскурсійна справа» студенти першого курсу факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, які навчаються за освітньою програмою англійською мовою викладання «Міжнародний туризм», разом із доцентом кафедри туризму та рекреації Дупляк Тетяною 5 травня 2023 року відвідали музей «Становлення української нації». Під час виїзного заняття студенти мали можливість засвоїти знання, здобуті під час вивчення відповідної дисципліни, а також оволодіти практичними навичками техніки проведення екскурсії, методичними прийомами демонстрації екскурсовода та особливостями використання інноваційних технологій в екскурсійному супроводі.

Студенти під час екскурсії музеєм із задоволенням ознайомилися із багатовіковою історією української нації та відвідали 25 експозицій з абсолютно реалістичними 3-D фігурами видатних постатей: гетьманів, військових, вчених та артистів. Музей «Становлення української нації» – це перший в Україні інноваційний музей історії, де минуле поєднується із сучасними технологіями. Це місце, яке варто відвідати кожному українцю!

Автор тексту: Тетяна Дупляк
канд. екон. наук, доц.,
доцент кафедри туризму та рекреації

остання редакція 11.05.2023