Срібний крок до нових перемог

Футбольна збірна «Меркурій» Державного торговельно-економічного університету за підсумками XXIV Чемпіонату м. Києва стала володарями срібних нагород. Варто відзначити історичне досягнення - це вже 9 поспіль фінал для нашої збірної! За підсумками футбольного сезону серед столичних закладів вищої освіти було обрано найкращих гравців, серед них і наші здобувачі вищої освіти: номінацію «Кращий півзахисник»  виграв Правук Юрій, а показник 14 забитих м’ячів приніс перемогу нашому студенту у номінації «Кращий бомбардир» - Хруль Денис.

«Команда «Меркурій» - одна з найтитулованіших студентських збірних України. Попереду нас чекають найвідповідальніші ігри цього сезону, і ми готуємося демонструвати гідний рівень футболу. Ми проживаємо кожну хвилину на полі, та розуміємо наскільки важливо перемагати. Всіх гравців збірної заражає особливий вірус. Вірус перемоги. Наступним серйозним турніром для нас буде Універсіада, і першочергова задача – вийти з групового турніру до фінальної частини змагань», - капітан ФК «Меркурій» Хруль Денис.

Вже на наступному тижні з 15 по 19 травня Державний торговельно-економічний університет буде приймати гостей-конкурентів у межах групового етапу XVIII літньої Універсіади України з футболу. Спортивний сезон триває, тому наші футболісти від гри до гри вдосконалюють свої навички, аби радувати нас новими перемогами!

остання редакція 12.05.2023