Навчання за програмою Еразмус+ у Польщі

У рамках проєктів програми ЄС Еразмус+ за напрямом КА1 «Навчальна (академічна) мобільність» між Державним торговельно-економічним університетом та Гданським університетом (м. Гданськ, Республіка Польща) оголошується конкурсний відбір студентів, які здобувають освітні ступені «бакалавр» або «магістр», на навчання за кордоном у першому семестрі 2023/2024 н.р.

Кількість грантових місць – 2.
Мова навчання – англійська.
Освітні ступені – «бакалавр» (3-4 рік навчання у ДТЕУ), «магістр».
Спеціальність – на вибір студента з актуальних у Гданському університеті.

Ознайомитися зі спеціальностями можна на сайті: https://ug.edu.pl/

Oбов’язковою вимогою є володіння англійською мовою на рівні В2.

Для участі у конкурсі необхідно подати до 20 червня 2023 р. у відділ міжнародних зв’язків (А 229) або на e-mail o.karpan@knute.edu.ua такі документи:

• CV (Europass);
  • мотиваційний лист (Europass);
  • витяг з оцінками;
  • характеристику від факультету;
  • копію міжнародного мовного сертифіката (за наявності);
  • копію закордонного паспорта.

остання редакція 15.05.2023