Підсумки наукового спікерства представників кафедри готельно-ресторанного бізнесу ДТЕУ за результатами участі , у Міжнародній науково-практичній конференції

Представники науково-педагогічного персоналу кафедри готельно-ресторанного бізнесу ДТЕУ – д-р екон. наук, проф. Надія Ведмідь, д-р екон. наук, проф. Маргарита Бойко, канд. екон. наук, доц., докторант Марія Кулик були спікерами на пленарному засіданні Міжнародної науково-практичної конференції «Трансформація готельно-ресторанного бізнесу регіону в умовах євроінтеграції», яка відбулася 11 травня 2023 р. у Чернівецькому торговельно-економічному інституті Державного торговельно- економічного університету.

Доповідачі презентували ґрунтовні аналітичні дослідження сучасного стану ринку готельних послуг, висвітлили актуальні питання його рестарту та подальшого векторного розвитку в Україні з урахуванням досвіду ведення готельного бізнесу у Польщі та з метою імплементації євроінтеграційної складової в освітньо-наукове та бізнес-середовище.

Представлені результати досліджень викликали жвавий інтерес серед учасників конференції, який супроводжувався дискусійними питаннями та пропозиціями щодо транформації та повоєнного відновлення готельного бізнесу в умовах євроінтеграції.

Висловлюємо щиру вдячність керівництву Чернівецького торговельно-економічного інституту ДТЕУ за плідну співпрацю та запрошення взяти участь у  науковому заході.

Автор публікації:
д-р екон. наук, проф.,