Чугунова І. Я. призначено радником Міністра освіти і науки України

Наказом Міністерства освіти і науки України №138-а від 15 травня 2023 року завідувача кафедри фінансів ДТЕУ, доктора економічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки Чугунова Ігоря Яковича призначено радником Міністра освіти і науки України на громадських засадах.

Колектив університету щиро вітає Ігоря Яковича з новою високою і відповідальною посадою! Впевнені, що Ваш професійний досвід і знання сприятимуть вдосконаленню і розвитку освітньої діяльності в Україні. Бажаємо невичерпних сил і натхнення на новій посаді, нехай робота буде плідною і приносить задоволення, а успіх завжди супроводжує Вас!

І. Карлєчук, провідний спеціаліст
відділу маркетингу та комунікацій ЦМІП