Cтудентська наукова конференція «Пріоритети соціально-економічного розвитку суспільства»

На факультеті економіки, менеджменту та психології 03 травня 2023 р. у дистанційному режимі відбулася студентська наукова конференція на тему «Пріоритети соціально-економічного розвитку суспільства». У рамках заходу працювало 14 секцій:

Секція 1

Економіка війни та повоєнного відновлення.

Секція 2

Ринки та галузі: тренди, потенціал повоєнного економічного розвитку.

Секція 3

Ринок праці та соціальний захист.

Секція 4

Пріоритети розвитку бізнесу у відновленні економіки України.

Секція 5

Адаптаційний потенціал торговельного бізнесу в кризових умовах.

Секція 6

Фінансові драйвери розвитку підприємств.

Секція 7

War and business: adaptation, revival, development.

Секція 8

Психологічний захист особистості в умовах воєнного стану.

Секція 9

Психологічні основи ефективності професійної діяльності в умовах кризового стану суспільства.

Секція 10

Соціальний та економічний виміри психологічного благополуччя особистості.

Секція 11

Командоутворення та лідерство в умовах змін.

Секція 12

Креативні технології  та інструменти HR управління.

Cекція 13

Управління змінами в організаціях.

Секція 14

Публічне управління та адміністрування.

Відкрив пленарне засідання конференції декан факультету економіки, менеджменту та психології Міняйло Олександр Іванович, який привітав учасників і зазначив, що метою проведення конференції є залучення студентів до науково-дослідної діяльності, обмін знаннями та з’ясування ключових пріоритетів соціально-економічного розвитку суспільства, в т.ч. під час війни та повоєнного відновлення економіки.Також було наголошено, що проведення факультетом конференції стало можливим завдяки спільним зусиллям студентів та їхніх наукових керівників, які, незважаючи на сучасні реалії, не втрачають наукової активності.

Керівництво секціями здійснювали провідні науковці кафедр факультету: економічної теорії та конкурентної політики, економіки та фінансів підприємства, публічного управління та адміністрування, менеджменту і психології. У заході взяли участь 188 здобувачів освіти ДТЕУ.

Конференція проводилась у режимі публічних дискусій на пленарному та секційних засіданнях. Доповіді відзначалися високим рівнем підготовки студентів.

Щиро вітаємо викладачів і студентів – учасників заходу, наукові здобутки яких у подальшому будуть впроваджені у наукову діяльність ДТЕУ.

остання редакція 18.05.2023