Кар’єрний онлайн-захід «Все про професію та можливості кар’єрного зростання в обліку, оподаткуванні та аудиті»

Кар’єрний онлайн-захід на тему «Все про професію та можливості кар’єрного зростання в обліку, оподаткуванні та аудиті» було проведено 17 травня 2023 року випускницею університету старшим спеціалістом з управління корпоративними ризиками у міжнародних компаніях Європи та Середнього Сходу АЛІНОЮ АЛЄКСЄЄНКО для студентів 2–4 курсів ФФО, які здобувають освітній ступінь «бакалавр» за спеціальністю «Облік і оподаткування».

Пані Аліна вже понад п’ять років працює в ОАЕ в таких компаніях, як: ADNOC (національна нафтогазова компанія ОАЕ), Mubadala (національна інвестиційна компанія Абу Дабі), DP World (є одним із трьох найбільших операторів портів у світі з хед-офісом в Дубаї).

Основні тези зустрічі:

• Дорожня карта випускника з обліку, оподаткування та аудиту.
  • Кар’єрні перспективи та сучасні тенденції спеціальністю 071 «Облік і оподаткування».
  • Основні навички для успіху в обліку та аудиті: технічні навички (принципи бухгалтерського обліку, фінансовий аналіз, методики аудиту) та soft skills (комунікація, розв’язання проблем, етика).
  • Міжнародні професійні сертифікаційні програми.
  • Конкуренція на ринку праці та можливості набуття досвіду.
  • Work-life balance.

Студенти та викладацький склад кафедри обліку та оподаткування щиро вдячні спікеру за змістовну та цікаву зустріч. Висловлюємо сподівання, що це лише успішний початок нашої подальшої плідної співпраці.

Олена Фоміна, д-р екон. наук, проф.,
завідувач кафедри обліку та оподаткування

остання редакція 19.05.2023