Тренінг "Штучний інтелект в освіті: можливості, ризики, перспективи. Практичні кейси"

В рамках роботи АКАДЕМІЇ ОСВІТНЬОГО ДИЗАЙНУ 16 травня 2023 року в університеті було організовано проведення тренінгу "Штучний інтелект в освіті: можливості, ризики, перспективи. Практичні кейси".

Спікером виступив Василь Орищук, тренер з інтерактивного навчання, голова Комітету професійної фахової передвищої освіти, науки та інновацій громадської ради при Міністерстві освіти та науки України, член спілки молодих державних службовців України, аспірант Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Учасники тренінгу розібралися з можливостями, перевагами та проблемами застосування штучного інтелекту у вищій освіті, зокрема щодо оцінювання знань, аналізу даних, індивідуалізації навчання, отримати відповідь на запитання «Чи замінить штучний інтелект викладача в майбутньому?». Увагу було приділено етичному ракурсу використання штучного інтелекту в освітньому процесі.

Особливий інтерес у присутніх викликали практичні кейси: 7 ознак того, що автор тексту ChatGPT, перевірка робіт на плагіат за допомогою платформи SMODIN тощо.

Участь у заході взяли 78 науково-педагогічних представників університету.

Актуальність і користь таких зустрічей важко перебільшити. Дякуємо пану Василю за цінну та корисну інформацію. Отримані знання та практичні навички будуть використанні в освітньому процесі.

Юлія Головня
кандидат економічних наук, доцент, заступник керівника Академії освітнього дизайну ДТЕУ

остання редакція 23.05.2023