Всеукраїнська науково-практична конференція «Союз Рівності через призму посилення прав і можливостей жінок»

В межах реалізації проєкту за програмою Еразмус+ напряму ім. Жана Монне «Посилення прав і можливостей жінок в Європі заради досягнення Союзу Рівності»  (грантова угода № 101077151-EUFEUE) 19 травня 2023 року  була проведена Всеукраїнська науково-практична конференція на тему «Союз Рівності через призму  посилення прав і можливостей жінок». Більше ніж 100 учасників заходу взяли участь у дискусіях та мали можливість поділитися власними думками з найбільш актуальних тем.

У розрізі різноманітності обговорюваних тематик, серед основних можна визначити такі: підтримання гендерного балансу в органах студентського самоврядування університету та серед його працівників, шляхи найбільш ефективного інформування університетської спільноти щодо тематики гендерної рівності та посилення прав жінок, законодавче закріплення репродуктивних прав жінок і невтручання в них з боку суспільства та подолання «скляної стелі» жінками у своїй кар’єрі. Провідною думкою конференції стало визначення того, що зміни на рівні законодавства є не достатніми і головним завданням залишається інформування суспільства та формування культури гендерної рівності.

Учасники конференції також були ознайомлені з брошурою, розробленою фокус-групою ДТЕУ з гендерної рівності, що має на меті протидію дискримінації, харасменту, мобінгу, булінгу та насилля.

#рівність ДТЕУ

Юлія ГОНЧАРОВА,
декан факультету міжнародної торгівлі та права

остання редакція 25.05.2023