У рамках реалізації проєкту за програмою Еразмус+, напрям ім. Жана Моннена, тема «Гендерна безпека ЄС» (грантова угода  101078301-EUGENSEC), 18 травня 2023 року відбулася Всеукраїнська онлайн-конференція «Гендерна безпека в Європі: методи та інструментарій для протидії загрозам». Участь у конференції взяли понад 100 осіб – здобувачі вищої освіти та викладачі Державного торговельно-економічного університету.

Основна тематика доповідей – забезпечення гендерної рівності у спорті, освіті та політиці. Було обговорено досвід Європейського Союзу та окремих держав–членів ЄС на шляху до утвердження політики гендерної рівності, обговорено законодавчу базу ЄС, що сприяє забезпеченню гендерного балансу на управлінських посадах.  Учасники конференції також обговорили шляхи протидії гомофобії, трансфобії, нетерпимості та утвердження в українському суспільстві культури толерантності.

Нагадаємо, що кожного року, 17 травня відзначається Міжнародний день проти гомофобії та трансфобії.

ДТЕУ за рівність!
ДТЕУ проти дискримінації!

Юлія ГОНЧАРОВА,
декан факультету міжнародної торгівлі та права