Набір на заміщення вакантних посад у Антимонопольному комітеті України

Антимонопольний комітет України запрошує на роботу молодих спеціалістів, які мають базову вищу освіту та/або є здобувачами ступеню вищої освіти магістра, зокрема, за спеціальностями «Менеджмент» (за освітньою програмою «Менеджмент антимонопольної діяльності»), «Право», «Економіка» та ін.

На сьогодні у Комітеті відкрито вакансії на посади державної служби категорії «В» - головних та провідних спеціалістів, для студентів, зокрема, у:

• департаменті з питань оскаржень рішень у сфері публічних закупівель;
  • департаменті досліджень і розслідувань ринків паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства;
  • департаменті досліджень і розслідувань ринків виробничої сфери, фармацевтики та рітейлу;
  • департаменті досліджень і розслідувань ринків невиробничої сфери;
  • управлінні розслідувань недобросовісної конкуренції;
  • департаменті моніторингу і контролю державної допомоги;
  • відділах досліджень і розслідувань міжобласних територіальних відділень Комітету, які здійснюють повноваження у різних регіонах України.

Робота у Комітеті дасть змогу студентам магістратури та випускникам отримати цікаву та відповідальну роботу, набути унікального досвіду у сфері захисту конкуренції, зокрема, й завдяки можливості проходити додаткове стажування та підвищення кваліфікації за кордоном.

На період дії воєнного стану на території України прийом працівників на державну службу здійснюється без проведення конкурсного відбору, тому на початковому етапі кандидатам достатньо подати резюме у довільній формі на електронну адресу kolbun@arncu.gov.ua.

У разі виникнення додаткових питань прохання звертатись до заступника начальника Управління персоналу - начальника відділу кадрової роботи Комітету Наталії Верзилової (тел.: (044) 251-62-24) або головного спеціаліста відділу розвитку персоналу Управління персоналу Лариси Приходько (тел.: (044) 251-62-26).

остання редакція 31.05.2023