Оголошеннявсі

Четвертий модуль проєкту «Адвокатування європейських правил конкуренції» У Вінниці

Вперше після повномасштабного російського вторгнення в Україну на базі Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ проведено в очному форматі освітньо-науковий модуль «Адвокатування європейських правил конкуренції». Захід, що проходив 1014 липня 2023 року, відвідало 67 слухачів, зацікавлених в отриманні додаткових знань щодо європейських правил конкуренції і перспектив їх застосування  в умовах здобуття Україною статусу кандидата до вступу в ЄС. Серед учасників – представники не лише академічної спільноти Вінниччини, а й малого бізнесу та  громадянського суспільства регіону.

На завершення модуля координатор проєкту професор Ганна Дугінець провела майстер-клас стосовно особливостей підготовки проєктної заявки за Програмою Jean Monnet Erasmus+. Сподіваємося, що в наступному році представники Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ будуть серед переможців програми.

Дякуємо ЗСУ за можливість проведення заходу.

Слідкуйте за нашими новинами на сторінці проєкту Advocacy of European Rules of Competition за посиланням.

Координатор проєкту

професор Ганна ДУГІНЕЦЬ