Оголошеннявсі

Чубаєвського В. І. призначено радником Голови Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА)

Наказом Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів №36 від 17 липня 2023 року доцента кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки ДТЕУ ЧУБАЄВСЬКОГО Віталія Івановича призначено позаштатним радником Голови Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, на громадських засадах, з економічних питань.

Колектив університету щиро вітає Віталія Івановича з новою високою і відповідальною посадою! Бажаємо невичерпних сил і натхнення на новій посаді!

20.07.2023
1940