Зустріч студентів з головним бухгалтером ТОВ «ЕПІЦЕНТР К»

З нагоди Дня знань, 1 вересня 2023 року, було проведено офлайн-зустріч студентів першого курсу освітньої програми «Облік, оподаткування та аудит» зі стейкголдером програми, головним бухгалтером компанії ТОВ «ЕПІЦЕНТР К»  Захарківим Тарасом Дмитровичем.

Під час зустрічі спікер розповів студентам про особливості функціонування облікової системи в одній із найбільших торговельних мереж України, розвиток ринкових відносин під час війни,  останні тенденції здійснення мережевої торгівлі  та важливість використання сучасних інформаційних технологій.

Студенти були дуже зацікавленні, брали активну участь в обговоренні особливостей діяльності компанії, можливості проходження практики та подальшого працевлаштування.

Декан факультету фінансів та обліку Канєва Тетяна Володимирівна та завідувач кафедри обліку та оподаткування Фоміна Олена Володимирівна відзначили важливість питань, які були висвітлені в обговоренні та подякували Тарасу Дмитровичу та компанії ТОВ «ЕПІЦЕНТР К» за співпрацю.

Зав. кафедри обліку та оподаткування, д-р екон. наук, проф.

Фоміна О.В

Вінс Валерій Вікторович