Екскурсія до провідної міжнародної аудиторської компанії HLB Ukraine.

З нагоди Дня знань студенти 1 курсу освітньої програми «Облік, оподаткування та аудит» відвідали провідну міжнародну аудиторську компанію HLB Ukraine. Зустрів студентів Бондар Валерій Петрович - Президент ВПГО «Спілка аудиторів України», сертифікований аудитор, керуючий партнер міжнародної аудиторської компанії HLB Ukraine, професор, доктор економічних наук. Пан Валерій привітав студентів із початком навчання, акцентувавши увагу на правильному виборі спеціальності, та наголосив на постійному розвитку компетентностей сучасного фахівця.

Розповіли про свої досягнення у професійній сфері аудиту співробітниці компанії HLB Ukraine: Гайдаш Ольга, випускниця ДТЕУ освітньої програми «Фінансовий контроль та аудит», провідний спеціаліст з МСФЗ, та помічник аудитора Гуленок Яна, студентка ДТЕУ, яка здобуває освіту за освітньою програмою «Діджитал аудит та аналіз».

Студенти отримали корисні поради для формування власної траєкторії навчання та визначення  пріоритетів на шляху, який обрали.

Дякуємо стейкхолдерам за теплі та цікаві зустрічі!

Завідувач кафедри фінансового аналізу та аудиту, професор

Каріна НАЗАРОВА

Вінс Валерій Вікторович