Почесні відзнаки з нагоди 25-річчя ICC Ukraine та Дня підприємця

Державний торговельно економічний університет є флагманом не лише в підготовці висококваліфікованих фахівців, що відповідають вимогам українського бізнес-середовища та міжнародних компаній. Університет є майданчиком для обґрунтування та впровадження ключових рішень щодо розвитку вітчизняного бізнесу в умовах російсько-української війни та налагодження зв’язків зі світовою бізнес-спільнотою.

На урочистому засіданні з нагоди 25-річчя Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC UKRAINE) та Дня підприємця, що відбулося 01 вересня, представники університету були нагороджені почесними відзнаками. Зокрема, ректор університету, професор Анатолій МАЗАРАКІ отримав подяку від Київської міської адміністрації та пам’ятний знак з нагоди 25-річчя ICC Ukraine, професор кафедри світової економіки Вікторія ЗАЛІЗНЮК – грамоту Верховної Ради України, завідувач кафедри світової економіки, професор Ганна ДУГІНЕЦЬ отримала пам’ятний знак з нагоди 25-річчя ICC Ukraine.

Вітаємо ICC UKRAINE зі святом, а колектив ДТЕУ – з визнанням важливої ролі у розвитку підприємницької діяльності.

Працюємо заради майбутніх поколінь.

03.09.2023
остання редакція 07.09.2023