Володимир Зеленський зустрівся зі спортивною молоддю України

Напередодні Дня фізичної культури та спорту Президент України Володимир Зеленський провів зустріч зі студентами-спортсменами провідних закладів вищої освіти. Серед запрошених закладів на зустрічі були присутні й здобувачі вищої освіти Державного торговельно-економічного університету. На чолі з ректором університету Анатолієм Мазаракі наші чемпіони з футболу, перетягування канату, чирлідингу, баскетболу та легкої атлетики мали за честь поспілкуватися із Головнокомандувачем, і як запевнив Президент, Українська держава й надалі підтримуватиме спортсменів і попри численні виклики не залишить спорт поза увагою.

«Наші спортсмени є великим елементом мотивації нації та невід’ємною частиною гордості нашої Батьківщини. І обов’язковою частиною тієї великої перемоги, заради якої ми боремося. Кожного разу, коли завдяки спортивним перемогам підіймається український прапор, усіх українців переповнюють відчуття великої поваги. Давайте нам такі можливості пишатися, а ми зі свого боку максимально вас підтримуватимемо – наших спортсменів!», – сказав Президент.

Спортивна родина ДТЕУ висловлює щиру вдячність Володимиру Олександровичу, що навіть в такі складні часи для країни Президент продовжує підтримувати та мотивувати молодь. Ми не перестаємо дякувати нашим захисникам, завдяки яким спортивна молодь може продовжувати навчатися та прославляти Україну.

остання редакція 12.09.2023