Оголошеннявсі

Вебінар «Напрями повоєнного відновлення економіки України» виконавчого директора Економічного дискусійного клубу Олега Пендзина

Кафедрою економічної теорії та конкурентної політики 12 вересня 2023 року було організовано вебінар на тему «Напрями повоєнного відновлення економіки України». Провів вебінар відомий аналітик, фахівець-практик з багаторічним досвідом роботи як у державному секторі, так і в громадських організаціях, виконавчий директор Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин. Відкрив вебінар завідувач кафедри економічної теорії та конкурентної політики Юрій Уманців. З вітальним словом до учасників звернувся декан факультету економіки, менеджменту та психології Олександр Міняйло.

З перших хвилин вебінару Олег Пендзин запропонував учасникам цікавий та динамічний формат роботи. Спікер окреслив широкий спектр проблем щодо макроекономічної стабілізації, збалансованості державних фінансів, боргової стратегії уряду, валютно-курсової політики, експорту та імпорту, споживчого ринку, стимулювання підприємницької діяльності, розвитку військово-промислового сектору, перспектив співпраці з міжнародними партнерами, використання світового досвіду в українських реаліях. Учасники вебінару отримали вичерпні відповіді на ряд питань, пов’язаних з перспективами відновлення економіки України.

У вебінарі взяли участь понад 200 учасників, серед яких студенти, аспіранти та науково-педагогічні працівники ДТЕУ.

Кафедра економічної теорії та конкурентної політики й студенти ДТЕУ дякують Олегу Пендзину за чудовий вебінар, неформальну атмосферу спілкування та можливість поглиблення знань у сфері повоєнного відновлення економіки України.

Вікторія ХРУСТАЛЬОВА,
Лариса ЛЕБЕДЕВА,
доценти кафедри економічної теорії та конкурентної політики ДТЕУ

остання редакція 14.09.2023