Рішення для бухгалтера від компанії "БукКіпер"

Кафедрою обліку та оподаткування факультету фінансів та обліку 18 вересня 2023 року у межах дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку» проведено відкриту лекцію «Рішення для бухгалтера від компанії "БукКіпер"» для студентів 4 курсу, які здобувають освітній ступінь «бакалавр» за освітньою програмою «Облік і оподаткування».

Спікер заходу – Андрій НЕСТЕРЯ, заступник директора ТОВ «БукКіпер», який запропонував унікальний сервіс для українського бізнесу, зокрема для вирішення завдань обліку і звітності.

На відкритій лекції було розкрито питання стосовно призначення і функціональних можливостей та перспективи розвитку програми «БукКіпер», а також інших програмних продуктів, створених на програмній платформі А2 v 10. Під час дискусії студентів зацікавило, зокрема, чому саме виникла ідея створити програму як веббраузер, а не як стаціонарну програму, а також можливості ведення управлінського обліку тощо. Серед іншого, на зустрічі обговорювали використання компанією «БукКіпер» сучасних інформаційних технологій, таких як: штучний інтелект, блокчейн, інтернет речей, BigDataі OpenData. Присутнім була цікавою думка пана Андрія стосовно перспектив бухгалтерської професії в умовах наскрізної автоматизації.

Щиро вдячні спікеру за проведену корисну зустріч і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Підготовлено:
Фоміна О.В., зав. кафедри обліку та оподаткування, д-р екон. наук, проф.,
Король С.Я., д-р екон. наук, проф.

остання редакція 19.09.2023