Оголошеннявсі

Екскурсія студентів факультету фінансів та обліку до Відділення майбутнього АТ КБ «ПриватБанк»

Студентам-першокурсникам факультету фінансів та обліку, які навчаються за освітніми програмами «Банківський бізнес» та «Фінансове посередництво», 14 вересня 2023 року було проведено екскурсію до Відділення майбутнього АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (вул. Майдан Незалежності, 2).

Провела зустріч Руслана Кришталь, керівник центру інноваційного розвитку банку у головному офісі. Її розповідь фокусувалася на організації роботи та особливостях здійснення основних операцій банку у майбутньому, принципах обслуговування фізичних та юридичних осіб, ключових засадах взаємодії з клієнтами в умовах цифровізації. Під час екскурсії студенти ознайомилися з організацією простору банківського офісу, отримали відповіді щодо важливих професійних навичок, необхідних персоналу банку.

АТ КБ «ПРИВАТБАНК» у 2021 році відкрив перше в Україні цифрове банківське відділення, що є комфортним хабом, працює без традиційних кас, оснащене мультитачбарами, диджитал-екранами, кіосками самообслуговування. При вході до відділення за допомогою біометрії відбувається розпізнавання клієнта, якому відразу пропонується одна з операцій, інтегрована у додаток Приват 24. Якщо ж потрібно зробити готівкову операцію, в нагоді стануть універсальні банкомати, розташовані у відділені і захищені від стороннього впливу.

З усіма цими інноваційними технологіями мали змогу ознайомитись і студенти ДТЕУ.

Щиро вдячні партнерам за цікаву екскурсію!

Підготовлено
Юліан Серажим,
канд. екон. наук, доцент кафедри банківської справи

остання редакція 22.09.2023