Оголошеннявсі

Реалізація проєкту «Узгодження правил і практик конкуренції та державної допомоги із законодавством ЄС (COMPASA)»

В онлайн-форматі з 8 вересня 2023 року офіційно розпочато роботу з реалізації проєкту «Узгодження правил і практик конкуренції та державної допомоги із законодавством ЄС (COMPASA)», імплементація якого буде здійснюватися до 2026 року включно. Проєкт на базі Антимонопольного комітету України реалізовуватиметься консорціумом у складі WYG Consulting Ltd. та Румунської ради з питань конкуренції.

У заході взяли участь виконавці проєктів  Jean Monnet ДТЕУ професор Ганна ДУГІНЕЦЬ та професор Анжеліка ГЕРАСИМЕНКО (проєкт “Advocacy of European Rules of Competition”), а також доцент Лариса ЛЕБЕДЕВА  (проєкт EU Economic resilience policy).

Проєкт охоплює дві основні сфери діяльності: конкуренція, що передбачає антимонопольний контроль та контроль за концентраціями, та державна допомога, забезпечення надійного контролю за якою сприятиме розвитку економіки України. Крім того, проєкт COMPASA є майданчиком для відкритого та ефективного діалогу органів влади з представниками сфери освіти та вітчизняною бізнес-спільнотою.

Співпраця  представників ДТЕУ в рамках проєкту COMPASA розширить можливості для поліпшення знань та розвитку компетентностей щодо культури добросовісної конкуренції у здобувачів різних освітніх ступенів, які навчаються в Університеті, а також  сприятиме оновленню практичних складових проєктів  Jean Monnet ДТЕУ.

Слідкуйте за новинами проєктів

Доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри світової економіки

ДУГІНЕЦЬ Ганна Володимирівна

Вінс Валерій Вікторович