Ігри Співдружності серед збірних команд здобувачів вищої освіти І курсу

У Міжнародний день студентського спорту Державний торговельно-економічному університет відкрив сезон спортивних заходів. В цю символічну дату 20 вересня було проведено Ігри Співдружності серед збірних команд здобувачів вищої освіти І курсу. На старт змагань вийшло 24 команди, тобто 120 учасників серед яких 72 хлопця та 48 дівчат.

За правилами Ігор кожна команда змагалася у 5 вправах: човниковий біг, штовхання шини, метання м’яча на точність, виштовхування з кола та перетягування канату. Було визначено переможців як в особистих змаганнях, так і в командному заліку. Це були змагання на силу, спритність, точність, злагодженість командних дій, волю до перемоги.

Результати змагань на спритність у дисципліні «Човниковий біг» виявили кращих серед чоловіків і жінок:

Чоловіки:

І – Туровець Роман (ФІТ);
ІІ – Булуй Сергій (ФТМ);
ІІІ – Марковець Артем (ФТМ).

Жінки:

І – Осаволюк Дар’я (ФТМ);
ІІ – Фещенко Вікторія (ФМТП);
ІІІ – Шульга Вероніка (ФФО).

Результати змагань на силу (чоловіки):

Дисципліна «Виштовхування з кола»:

І – Кузьменко Ярослав (ФТМ);
ІІ – Бондарчук Богдан (ФЕМП);
ІІІ – Сіденко Данило (ФРГТБ).

Дисципліна «Штовхання шини»:

І – Бондарчук Богдан (ФЕМП);
ІІ – Галкін Дмитро (ФЕМП);
ІІІ – Сіденко Данило (ФРГТБ).

Результати змагань на влучність у дисципліні «Метання м’яча на точність»:

Чоловіки:

І – Ружницьки Назар (ФРГТБ);
ІІ – Беба Богдан (ФМТП);
ІІІ – Нікулін Нікіта (ФЕМП).

Жінки:

І – Ярошовець Вікторія (ФРГТБ);
ІІ – Помазан Вікторія (ФЕМП);
ІІІ – Сіманько Катерина (ФФО).

Результати змагань з перетягування канату:

І – Збірна команда спеціальностей 051 «Економіка» та 073 «Менеджмент» факультету економіки, менеджменту та психології;
ІІ – Збірна команда спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу;
ІІІ – Збірна команда спеціальності 061 «Журналістика» факультету торгівлі та маркетингу.

У загальнокомандному заліку серед всіх заявлених команд місця розподілились таким чином:

ІІ – Збірна команда спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» факультету торгівлі та маркетингу;
ІІІ – Збірна команда спеціальності 075 «Маркетинг» факультету торгівлі та маркетингу.

Даний захід відкриває великий марафон фізкультурно-оздоровчих заходів в університеті, оскільки вже у жовтні ДТЕУ розпочинає традиційну Спартакіаду серед збірних команд факультетів 2023/2024 навчального року.

Дякуємо ЗСУ за захист і можливість навчатись в Україні. Разом до ПЕРЕМОГИ! Україна понад усе!

остання редакція 25.09.2023