Вигоди та переваги послуг з бухгалтерського аутсорсингу

Кафедрою обліку та оподаткування факультету фінансів та обліку 25 вересня 2023 року було проведено відкриту лекцію на тему «Вигоди та переваги послуг з бухгалтерського аутсорсингу» для студентів 2–4 курсів ОС «бакалавр», 1,2 курсу ОС «магістр», які навчаються за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування».

Спікер – Тетяна КРИВОРУК, засновниця онлайн-школи бухгалтерії, експерт у сфері бухгалтерського обліку.

На відкритій лекції було розглянуто:

• сучасний стан ринку аутсорсингових послуг в Україні;
  • переваги та недоліки використання альтернативних форм організації бухгалтерського обліку на підприємствах;
  • основні тенденції та перспективи розвитку аутсорсингу у сфері бухгалтерського обліку в Україні та світі.

Студенти виявили неабиякий інтерес до змісту лекції, брали активну участь в обговоренні особливостей надання аутсорсингових послуг та можливості створення власного бізнесу з надання консалтингових послуг.

Щиро вдячні спікеру за проведену корисну зустріч і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Автор тексту:
Фоміна О.В., зав. кафедри обліку та оподаткування, д-р екон. наук, проф.

остання редакція 27.09.2023