Атланти ДТЕУ – володарі Кубку України серед студентів ЗВО

Осінній марафон спортивних перемог набирає обертів, 21 вересня на базі Олімпійського фахового коледжу імені Івана Піддубного пройшли змагання з перетягування каната за Кубок України серед студентів ЗВО. Чоловіча та жіноча команди Державного торговельно-економічного університету з перетягування канату вибороли першість, змагаючись з гідними суперниками, серед яких були команди: Національного авіаційного університету, Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, Академії служби безпеки України та Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

Організаторами змагань виступила Федерація найсильніших атлетів України та перетягування канату за підтримки Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Вітаємо переможців та бажаємо сил для подальших здобутків!

Автори: Дембіцька Олена, ст. викл.;
Цибровський Артем, ст. викл.

остання редакція 28.09.2023