Чемпіонський хист студента ДТЕУ

З року в рік здобувачі вищої освіти ДТЕУ здобувають золоті медалі на змаганнях у кожному куточку світу. Їх здобутки стають не лише черговою сходинкою у професійний кар’єрі, а й надбанням спортивної громади Державного торговельно-економічного університету.

На п’єдесталі наших чемпіонів замайоріла нова зірка – Ігор Мазепа, студент 2 курсу ФЕМП, неодноразовий призер у командах України з прибрежного веслування.

Цьогоріч, студент ДТЕУ у складі дорослої команди вже переміг на чемпіонаті Європи з прибережного веслування у Франції в комуні La Seyne-Sur-Mer, команда України виборола першість у змаганнях чоловічих четвірок.

Спортивний сезон триває, бажаємо Ігорю та всій збірній України вибороти золоті нагороди на світовій першості!

Доцент каф. фіз. культ. та спорту Чайченко Наталія

остання редакція 27.09.2023