Всеукраїнський круглий стіл «Бізнес та освіта: партнерство в умовах нових викликів»

В Державному торговельно-економічному університеті 25 жовтня 2023 року відбулося засідання Всеукраїнського круглого столу «Бізнес та освіта: партнерство в умовах нових викликів».

У заході взяли участь 100 осіб: викладачі, представники провідних підприємств України, громадських організацій, студенти, аспіранти. Були заслухані цікаві доповіді, щодо вдосконалення освітнього процесу в умовах євроінтеграції, викорастання новітніх освітніх технологій в умовах кризового стану. Зокрема, обговорювалися тенденції у зміні підходів до менеджменту в Україні, особливості функціонування корпоративних університетів та їх ролі у розбудові кар’єри, застосування технології дизайн-мислення в освітньому процесі, сучасні практики інтерактивних форматів взаємодії.

Також у рамках засідання круглого столу пройшло публічне обговорення освітньої програми «Фінансовий менеджмент» для студентів ОС «магістр», вектор її розвитку та сучасні трансформації. Отримано позитивні відгуки стейкголдерів стосовно змісту програми та підходів щодо її реалізації в ДТЕУ.

Під час заходу розглянуто питання розвитку бізнесу в умовах воєнного стану. Виступили представники ТОВ «НОВУС УКРАЇНА», агрокомпанії «Агросем», AP GROUP, які представили основні виклики та можливі перспективи розвитку бізнесу в умовах воєнного стану.

остання редакція 01.11.2023