Оголошеннявсі

Візит делегації Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича КНУ ім. Т. Шевченка до ДТЕУ

Державний торговельно-економічний університет завжди був лідером цифровізації освіти в країні й активно впроваджує передові технології у навчальний процес. Університет має один з найсучасніших бібліотечних комплексів серед вітчизняних ЗВО – повністю автоматизовані процеси роботи, VR-студія, зала відеоконференцій та вебінарів, Cybersport арена, коворкінги, доступ до світових електронних ресурсів – все це та багато іншого вже давно стало невід’ємною частиною освітнього процесу та дозвілля здобувачів ДТЕУ.

З метою обміну досвідом 2 листопада 2023 року до університету завітала делегація Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. ЇЇ співробітники ознайомились з усіма особливостями бібліотеки ДТЕУ – мультимедійними технологіями, роботою сервісу інформаційно-довідкового обслуговування «ASK Library», інтерактивного інформаційного кіоску тощо. Використання подібних інноваційних технологій значно підвищує залученість студентів до процесу навчання і сприяє кращому засвоєнню інформації.

Сподіваємось, отримані знання стануть корисними працівникам Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича. ДТЕУ завжди радий ділитися досвідом заради удосконалення системи вищої освіти в Україні на шляху до Європейського освітнього простору.

остання редакція 07.11.2023