Тайм-менеджмент. Ефективне планування діяльності. Виїзне заняття в «ТАСКОМБАК»

За сприяння кафедри банківської справи факультету фінансів та обліку 6 листопада 2023 року відбулося виїзне практичне заняття для наших студентів у рамках дисципліни «Банківський менеджмент», що є важливою складовою освітньої програми «Банківська справа». Під час заходу обговорювалася тема «Тайм-менеджмент. Ефективне планування діяльності».

Спікер заходу – Ксенія Бобер, головний спеціаліст з навчання від АТ «ТАСКОМБАНК. Пані Ксенія поділилася цікавою і пізнавальною інформацією щодо тайм-менеджменту та ефективного планування діяльності.

Студенти ФФО 4 курсу отримали інструменти та стратегії, що допоможуть їм в управлінні власним часом та завданнями. Лекція Ксенії Бобер була насичена практичними порадами та прикладами, завдяки яким покращиться продуктивність та організація робочих процесів.

Ми щиро вдячні АТ «ТАСКОМБАНКУ» за корисну інформацію, надану Ксенією Бобер нашим студентам, що допоможе їм у навчанні та розвитку.

Оксана Калита
канд. екон. наук, доцент кафедри банківської справи

06.11.2023
остання редакція 08.11.2023