Оголошеннявсі

Гостьова лекція з елементами тренінгу «Вплив штучного інтелекту на публічне управління»

За сприяння кафедри публічного управління та адміністрування 7 листопада 2023 року відбулася гостьова лекція з елементами тренінгу на тему «Вплив штучного інтелекту на публічне управління» для здобувачів освітніх програм «Публічне управління та адміністрування» та «Муніципальний менеджмент», а також усіх зацікавлених осіб.

Спікер заходу – Василь Орищук, тренер з інтерактивного навчання, голова Комітету професійної, фахової передвищої освіти, науки та інновацій Громадської ради при Міністерстві освіти та науки України, член Керівної ради Спілки молодих державних службовців.

Пан Василь у своїй доповіді розповів як ефект плацебо формує наше сприйняття штучного інтелекту, окреслив сфери застосування та можливості ШІ у сфері публічного управління та адміністрування (аналіз даних, прогнозування, підтримка прийняття рішень, голосові асистенти для громадян, оптимізація ресурсів, підвищення доступності послуг, моніторинг та контроль).

Особливий інтерес у присутніх викликали кейси застосування штучного інтелекту у вітчизняній та закордонній практиці публічного управління й ризики, пов’язані з його використанням. Також гість порекомендував здобувачам корисні ШІ-інструменти, які доцільно використовувати майбутнім молодим управлінцям у своїй професійній діяльності.

Активний формат зустрічі дозволив присутнім не тільки отримати нову цікаву інформацію, а й обмінятися досвідом використання штучного інтелекту у повсякденному житті та навчанні.

Щиро дякуємо за змістовну та корисну подію і до нових зустрічей!

Головня Юлія Ігорівна,
канд. екон. наук, доц., доцент кафедри публічного управління та адміністрування

остання редакція 08.11.2023