Оголошеннявсі

Відкрита лекція директора департаменту цифрового бізнесу АТ КБ «ГЛОБУС» Володимира Солодкого

За ініціативи кафедри банківської справи для студентів факультету фінансів та обліку 9 листопада 2023 року було проведено лекцію на тему «Інноваційні підходи до дистанційного обслуговування у банку: ризики та можливості»

Лектор Солодкий Володимир Васильович ознайомив з особливостями найактуальніших сервісів дистанційного обслуговування клієнтів банку. Продемонстрував процес онбордингу як вступної процедури залучення клієнтів до цифрових сервісів. Розкрив суть нових можливостей клієнтів завдяки застосуванню інноваційних технологій. Роз’яснив економічне підґрунтя програм лояльності банків у сфері дистанційного обслуговування. Приділив увагу проблемним аспектам кожного сервісу, підкресливши напрями вдосконалення та турботу банку про безпеку обслуговування клієнтів. Визначив необхідність підвищення рівня фінансової грамотності споживачів фінансових послуг. Окреслив вплив процесів диджиталізації банківських послуг на кадрову політику банку та нові вимоги до персоналу.

Такі зустрічі дають можливість ознайомитися із прогресивними технологіями банківського обслуговування та формують важливі практичні навички у здобувачів вищої освіти. Також слухачі мають можливість отримати орієнтири кадрових запитів з боку стейкголдерів.

Здобувачі вищої освіти і викладачі кафедри банківської справи щиро вдячні Володимиру Васильовичу за дуже змістовну, професійну лекцію!

Уляна Котенко,
старший викладач кафедри банківської справи

остання редакція 13.11.2023