Оголошеннявсі

Всеукраїнський круглий стіл «Незалежний аудит в антикорупційній системі відкритого суспільства», ініційований та організований кафедрою фінансового аналізу та аудиту спільно зі стейкголдерами: Аудиторською палатою України, Професійною організацією аудиторів, бухгалтерів та викладачів ОКД, провідними міжнародними та вітчизняними аудиторськими фірмами відбувся 9 листопада 2023 року.

Роботу круглого столу відкрив ректор ДТЕУ доктор економічних наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України Анатолій Мазаракі.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися декан факультету фінансів та обліку доктор економічних наук, професор Тетяна Канєва завідувач кафедри фінансового аналізу та аудиту доктор економічних наук, професор Каріна Назарова.

У роботі круглого столу взяли участь представники державних органів контролю та аудиту, аудиторських компаній, великого та середнього бізнесу, закладів вищої освіти.

З концептуальними доповідями виступили: Каменська Тетяна (голова Аудиторської палати України, сертифікований аудитор України, доктор економічних наук, професор), Парфенюк Наталія (сертифікований аудитор, президент ГО ПО аудиторів, бухгалтерів і викладачів ОКД, член ради Аудиторської палати України), Несходовський Ілля (директор Інституту соціально-економічної трансформації, позаштатний радник комітетів Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики та з питань економічного розвитку), Ловінська Людмила (доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана), Дерій Василь (доктор економічних наук, професор, професор кафедри обліку і оподаткування Західноукраїнського національного університету), Лазаришина Інна (доктор економічних наук, професор, професор кафедри статистики та економічного аналізу Національного університету біоресурсів і природокористування України), Мамонтова Наталія (доктор економічних наук, професор, професор кафедри фінансів, обліку і аудиту Національного університету «Острозька академія»), а також  представники ТОВ «Ернст енд Янг Аудиторські послуги», аудиторська фірма Бондаренко Костянтин, Татенко Назар, Татенко Мирослав.

Учасники Всеукраїнського круглого столу обговорили, зокрема, питання місії та праксеології антикорупції в умовах відкритого суспільства, сертифікації аудиторів, особливостей роботи аудиторів під час дії воєнного стану, дотримання етичних принципів аудиторів, практики антикорупційного аудиту та аудиту проєктів, підготовки фахівців з обліку, контролю, аудиту, аналізу та оподаткування діяльності суб’єктів господарювання, співпраці з міжнародними аудиторськими спільнотами.

Дякуємо учасникам круглого столу за дружню атмосферу та ефективну співпрацю практиків та науковців заради світлого майбутнього європейської України.

Слава Україні!

Каріна НАЗАРОВА, д-р екон. наук, проф.,

завідувач кафедри фінансового аналізу та аудиту

Вікторія Міняйло, канд. екон. наук, доц.,