Збірна ДТЕУ з чирлідингу – володарі Кубка Києва

У столичному Палаці спорту 12 листопада відбулася яскрава і феєрична подія – Кубок Києва. У змаганнях взяли участь спортивні клуби, ДЮСШ та університети столиці. Спортсмени змагалися як в командній, так і в індивідуальній першості.

Державний торговельно-економічний університет представляла команда з чирлідингу «Kolibri». Дівчата отримали бурхливі оплески глядачів і здобули перше місце Кубка Києва. Збірна виступила в оновленому складі та з новою програмою, але це не завадило показати прекрасний результат.

Висока конкуренція і професійний рівень команд створили неперевершену, наповнену драматичними моментами, жагою перемоги, щирими емоціями і яскравими враженнями подію.

Пишаємося своїми студентками та бажаємо нових перемог!

Дембіцька Олена,
старший викладач кафедри фізичної культури та спорту

12.11.2023
остання редакція 15.11.2023