Оголошеннявсі

Відкрита лекція (майстер-клас) «Український програмний продукт «M.E.Doc». Електронний підпис як засіб забезпечення захисту інформації»

Кафедрою обліку та оподаткування факультету фінансів та обліку 15 листопада 2023 року в рамках дисципліни «Облік на підприємствах малого бізнесу» проведено майстер-клас на тему «Український програмний продукт «M.E.Doc». Електронний підпис як засіб забезпечення захисту інформації» для студентів 3 курсу, які здобувають освітній ступінь «бакалавр» за освітньою програмою «Облік і оподаткування».

Спікер заходу – Артем Кім, провідний спеціаліст навчального центру розробника програми «M.E.Doc» компанії Linkos Group.

На відкритій лекції було розкрито питання електронного документообігу, а також технологію електронного підпису та його види, визначено етапи отримання і надання електронних ключів, використання їх у діяльності підприємств малого бізнесу. Під час обговорення студенти цікавилися можливістю поглибленого вивчення програми «M.E.Doc» і отримання сертифіката користувача.

Щиро вдячні спікеру за проведену корисну зустріч і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Фоміна О.В., зав. кафедри обліку та оподаткування,д-р екон. наук, проф.,
Прокопова О.М., канд. екон. наук, доц.

остання редакція 17.11.2023