Оголошеннявсі

Всеукраїнська студентська наукова конференція «Фінансова система України в умовах економічних перетворень»

Кафедра фінансів факультету фінансів та обліку 14 – 15 листопада 2023 року організувала та провела Всеукраїнську студентську наукову конференцію «Фінансова система України в умовах економічних перетворень». У заході взяли участь 130 осіб, у тому числі здобувачі вищої освіти з 10 провідних вузів України.

Із вітальним словом виступив ректор ДТЕУ Анатолій МАЗАРАКІ, доктор економічних наук, професор, академік Академії педагогічних наук України, заслужений діяч науки і техніки України; Тетяна КАНЄВА, декан факультету фінансів та обліку, доктор економічних наук, професор; Ігор ЧУГУНОВ, завідувач кафедри фінансів, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України.

Під час конференції було обговорено широке коло питань: фінансова складова розвитку економіки; бюджетна система як інструмент економічного розвитку; облік і звітність у державному секторі економіки; розвиток фінансового ринку; міжнародні фінанси у системі забезпечення суспільного розвитку; фінанси соціального захисту в умовах економічних перетворень та інші.

Представлені доповідачами роботи мали достатньо високий науковий рівень і активно обговорювалися учасниками конференції.

Ігор ЧУГУНОВ,
завідувач кафедри фінансів, доктор економічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України

остання редакція 17.11.2023