Наукове товариство ДТЕУ оголошує набір статей до нового випуску студентського онлайн-журналу "Vivat Academia"!

НАУКОВЕ ТОВАРИСТВО ДТЕУ ОГОЛОШУЄ НАБІР СТАТЕЙ ДО НОВОГО ВИПУСКУ

СТУДЕНТСЬКОГО ОНЛАЙН-ЖУРНАЛУ "VIVAT ACADEMIA"!

Тема випуску Vivat 16 «Роки змін та викликів»

-

до 25 березня включно - прийом статей    до 20 травня - презентація журналу онлайн

-

Розділи випуску Vivat Academia:

• Торгівля та нові виклики у сфері управління.
  • Технологічні та фінансові трансформації: інновації для ХХІ століття.
  • Соціальний та економічний розвиток суспільства.
  • Міжнародна арена: аналіз досвіду та перспективи розвитку.

Крок 1:

Заповнити реєстраційну форму.

Якщо робота написана у співавторстві, то реєстраційну форму заповнює кожен автор!

Крок 2:

Надіслати готову статтю на пошту: ntsadmv@knute.edu.ua

Файл повинен були підписний за зразком: «Прізвище_стаття». Якщо стаття написана у співавторстві, почергово зазначаються прізвища усіх авторів.

Основні вимоги:

• Стаття має бути оформлена відповідно до шаблону (посилання на шаблон).
  • Співавторами однієї статті можуть бути не більше 3-х осіб.
  • Мова написання статті: українська, англійська.
  • Обсяг статті – 4-8 сторінок (разом з джерелами).
  • Джерела оформлюються згідно з ДСТУ 8302:2015 та відповідно до порядку згадування в тексті.
  • Усі роботи будуть перевірятися на рівень унікальності. Мінімальний поріг – 70%.

-

Зверніть увагу! Роботи, що не відповідають зазначеним вимогам та оформлені не відповідно до шаблону – не приймаються! Від одного автора приймається лише одна стаття!

Бажаємо вам творчих успіхів!

остання редакція 30.01.2024