Оголошеннявсі

Про присудження державних премій Президента України для молодих вчених 2013 року

Указом Президента України №659/2013 Про присудження щорічних премій Президента України для молодих вчених 2013 року, на підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки, щорічну премію за роботу "Контролінг в управлінні торговельними мережами" присуджено ТАРАСЮКУ Михайлу Вікторовичу - докторові економічних наук, професорові Київського національного торговельно-економічного університету.

Вітаємо нашого колегу з цією визначною подією!

03.12.2013
adv