День вступника ДТЕУ
Загальна інформація
2 березня 2024
року
10:00 - 14:00
м.
Київ, вул. Кіото 19
Протягом заходу у вас буде можливість поспілкуватися з представниками приймальної комісії, які нададуть відповіді на всі питання щодо умов навчання, наших освітніх програм та спеціальностей.
Також, ми готуємо для вас цікаві екскурсії кампусом університету, ви зможете поспілкуватися зі студентами, які поділяться своїм досвідом вступу та секретами яскравого студентського життя.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)