Танцювальна культура, що наближає перемогу

Державний торговельно-економічний університет відрізняється розвиненою танцювальною культурою. Студенти ДТЕУ завжди йдуть у ногу з танцювальним світом та вражають своїми сценічними постановками, однак ніколи не забувають про можливість зробити власний вклад у досягнення єдиної мети для всіх українців – перемоги над спільним ворогом.

З метою розширення та поглиблення вмінь наших студентів у хореографічному мистецтві, в університеті з 29 січня по 1 лютого відбувався тиждень благодійних танцювальних майстер-класів від культурно-мистецьких секторів рад студентського самоврядування всіх факультетів.

Запрошеними гостями виступили знані хореографи:

• Дмитро Осипенко – професіонал в сфері хореографічної індустрії. В його кар’єрному доробку присутня робота з численними видатними артистами та гуртами, такими як Monatik, WellBoy, Джамала, Go_A, Mishelle Andrade, KADNAY, The HARDKISS, Lida Lee.
  • Дмитро Гречко – професійний танцівник у стилі «Choreography», хореограф, викладач, засновник команди «Ambassadors of dance», співзасновник команди «Boost crew».

Завдяки благодійним майстер-класам було зібрано 20 547 грн, які вже додано до актуального збору для ЗСУ.

Пишаємося залученістю наших студентів у розвиток власних вмінь та наближенням перемоги України!

остання редакція 12.02.2024